Válaszra vár

Választási plakátok

A Holdudvar parkban a lámpaoszlopokon még mindig sok helyen kint vannak választási plakátok. Kérjük ezek leszedését és az oszlopok letakarítását.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Váradi u. 15a

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Párbeszéd Magyarország

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Akácfa szétfeszíti az aszfaltot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elviselhetetlen bűz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Maláta köz (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére