Megoldásra vár

Javításra szoruló fitness eszköz

A Holdudvar parkban a képen látható fitness eszköz rögzítése kimozdult, kérem ellenőrizzék és javítsák.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ágoston u. 2

Hozzászólások

  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Ügyfélszolgálatunkra érkezett 00103751 hiv. számú megkeresésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk. Az Ön által említett Budapest III. kerület, Holdudvar területé...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé ügyintézés céljából.
    Intézkedésig szíves türelmét kérj
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járhatatlan a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem lehet elférni a fa alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Locsolórendszer a járdát locsolja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére