Megoldott

Kavicsok a csúszdák alatt

Kérjük a Holdudvar parkban a csúszdák alatti apró kavicsokat takarítsák fel. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ágoston u. 4

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00103746 számú bejelentésben jelzett kavicsokkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy azok összesöprése és a takarítás megtörtént.

    Tisztelettel:

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterül...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé ügyintézés céljából.
    Intézkedésig szíves türelmét kérj
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Letört ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    A járda 2/3 részét benőtte a tamariska

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Száraz faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Zápor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére