Megoldatlan

Elhagyott autó a Krúdy 17 előtt

Elhagyott autó áll a VIII. ker. Krúdy 17. előtt. Az autó szabálytalanul parkol. Kérjük, szállítsák el.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Krúdy u 16-18

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő gépjármű rendelkezik érvényes műszaki vizsgával, lakossági várakozási engedéllyel. Nem várakozik szabálytalanul, műszaki állapota megfelelő, így elszállít...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Roncs telep

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Golgota út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére