Válaszra vár

Gallyazás szükséges

FRISSÍTÉS 2022.07.29.
XVI. Ker. válasza: Fővárosi tulajdonú út. A fasor a Főkert kezelésében van. A bejelentés napján továbbítottuk a Főkertnek.

----

A Csömöri út (xvi. ker) - Pályautca sarkán az egyik fa félig kiszáradt és belóg az út fölé. Kérem az illetékeseket, hogy gallyazzák le mert félő, hogy egy viharban kárt fog okozni.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Pálya utca

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "A Csömöri út (xvi. ker) - Pályautca sarkán az egyik fa félig kiszáradt és belóg az út fölé. Kérem az illetékeseket, hogy gallyazzák le mert félő, hogy egy viharban kárt fog okozni."-ról "FRISSÍTÉS 2022.07.29. XVI. Ker. válasza: Fővárosi tulajdonú út. A fasor a Főkert kezelésében van. A bejelentés napján továbbítottuk...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Fővárosi tulajdonú út. A fasor a Főkert kezelésében van. A bejelentés napján továbbítottuk a Főkertnek.
    KVI
  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést. A címet felvettük a fasorlistába. Hamarosan megnézzük.
    Üdvözlettel, KVI
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lekövezett fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    István út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Dagály utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére