Megoldásra vár

Nincs buszváró

Anonim Járókelő

Hely bőven lenne padokra és buszváróra. Tipikusan ritkásan járó kertvárosi buszok megállóhelye. Sokat kell a tűző napon vagy az esőben ácsorogni mire jön a busz. Az utolsó képet azért tettem fel, hogy lécci legalább egy ilyen megoldás jó lenne. ???? “Maglódi út” a buszmegálló elnevezése, fizikailag a Jászberényi út 15-nél található.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Maglódi út

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A honlapjukon tárgyi számon nyilvántartott alábbi bejelentés kapcsán tájékoztatjuk Önöket, hogy a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő közterületeken a meglévő, de j
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Schillinger Zoltán !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 67475 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya rész
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére