Megerősítésre vár

Szabálytalan parkolás

Járhatatlan a járda a szabálytalanul parkoló autók miatt. Kérem a megfelelő szankciók alkalmazását, rendszeres ellenőrzést és bírságolást!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hegyalja út 116

Hozzászólások

  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai több alkalommal ellenőrizték (fotókkal dokumentálva), melyek során – a KRESZ hatálya alá eső - szabálysértés miat...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Motortároló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Igmándi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére