Megoldott

Galambtetem

Anonim Járókelő

Egy elhullott galamb fekszik a bicikliúton. Helyileg a Dagály 4. móló magassága.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő utca (Árpád híd)

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, a tetem úgy tapasztaltam, hogy elkerült onnan!
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambpiszok és fokozódó csótányhelyzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Madártetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Országbíró utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére