Megoldott

Elhagyott autó

2020.10.24-n lejárt, évek óta mozdulatlan

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Madaras u. 1

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállításra került pénteken a Peugeot 306.

    Újbuda Közterület-felügyelet
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm! (ha jól emlékszem, csak a 306 műszakija járt le, a másiké még nem)
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Újbuda Közterület-felügyelet már május közepén intézkedett a gépjárművekkel kapcsolatban.

    Tisztelettel:
    Újbuda Közterület-felügyelet
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    ÉS mindkettő tilosban, zöldterületen parkol
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elhagyott Opelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Egyetemváros - A38 (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2001-es kék CHRYSLER a Pannonhalmi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére