Megoldott

Belógó növényzet

Megérett a szokásos visszavágás, egészen be kell húzódni az út közepére az ágak miatt. Ráadásul utána elsőbbsége van a jobbról érkezőknek

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hadak útja 52

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentő visszaigazolta a munka elvégzését -visszametszést.
  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Kellemes meglepetés: megtörtént a visszametszés.
  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Szia!
    Mivel a bejelentés magántulajdonra vonatkozik, így a kerületi önkormányzat nem járhat el illetékesként az ügyben.
    Köszönjük a megértésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Julcsi
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. június 20., hétfő 11:41
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Darázsfészek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Tamás
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Plakátmaradvány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Astoria virágos láda javítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Astoria (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére