Megoldásra vár

Hiányzó fa

Irinyi 39 előtt kérem pótolják a hiányzó fát.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Irinyi József u. 39

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fák pótlására az előzetes munkaterveinknek megfelelően, várhatóan a 2022-es őszi faültetési időszakban kerül sor.
    Jogszabályi köteleze
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa sarjak visszavágása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére