Megoldásra vár

Elhanyagolt állapotok

Anonim Járókelő

A Kelemen László utca ramatyul néz ki. Kérem hozzák rendbe.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László u. 22

Hozzászólások

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A Kelemen László utcában jó előre meghirdetve és a lakossággal egyeztetett módon történik a felújítás.

    https://www.facebook.com/budapest2/posts/pfbid0azfzJqGPKLSqvpFrXmTkjo
    ...
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm gyors válaszukat.
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megtekintettük ezért válaszoltunk rá.

    "A Kelemen László utca komplex megújulása kapcsán március 17-én volt lakossági fórum, ahol az itt lakók bevonásával bemutatásra került a fel...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt II. Kerület!
    Köszönöm válaszukat. Nem tudom, hogy a bejelentéshez kapcsolódó képeket megtekintették-e. A probléma nem a szemetelés, hanem a tönkrement térkövezett felület és a felpúposodott...
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kapcsoló szekrények és egyéb közmű cégekhez tartozó témában célszerű lenne az illetékeseket megkeresni.

    A Kelemen László utcával kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    M
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a visszajelzést. Jelentettem külön bejelentésben.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő,
    A sérült közműszekrényt érdemes külön bejelentésben beküldeni, hogy azt is külön, a megfelelő illetékesnek tudjuk továbbítani.
    Köszönjük.
    Üdv,
    Anita
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nincs biztosítva a gyalogos forgalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Margit utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Beszakadt járda az akna mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Labanc út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Mammut Bevásárló- és Szórakoztató Központ
    Széna tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére