Megoldott

Közműfedlap hiánya

Az Astorián, a Budára tartó buszok megállójában egy vízelzáró közműfedlap hiányos. A helyszín rendkívül forgalmas, ezért nagy az emiatti elesés veszélye.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rákóczi út 2

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Jogos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Rekord gyorsasággal megoldotta a Vízművek, példamutató köszönöm!
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    3
    Kiegészítésre vár
    3

    Vízmű fedele

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Légszesz utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Beszakadt fedelű közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére