Megoldásra vár

Kiszáradt csemete

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.06.14. III.kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzatának válasza:
Kérem, hogy a bejelentést a Főváros részére szíveskedjenek továbbítani, mert a Pünkösdfürdői park az ő beruházásukban valósult meg fővárosi területen.
-----------------------------------------

Sajnos a Pünkösdfürdő park elején a konténer melletti csemete nem élte túl. Jó lenne cserélni. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kossuth Lajos üdülőpart 131

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fa kiszedését beütemezték munkatársaink, pótlásáról a 2022 őszi ültetési időszakban gondoskodunk.
    Jogszabályi kötelezettségünknek eleg
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "Sajnos a Pünkösdfürdő park elején a konténer melletti csemete nem élte túl. Jó lenne cserélni. Köszönjük!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.14. III.kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzatának válasza: Kérem, hogy a bejelentést a Főváros részére szíveskedjenek továbbítani, mert a Pünkösdfürdői park az ő beruházásu...

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Kérem, hogy a bejelentést a Főváros részére szíveskedjenek továbbítani, mert a Pünkösdfürdői park az ő beruházásukban valósult meg fővárosi területen.

    Tisztelettel:
    Illé
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Remek adottságú terület fásításhoz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth András
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére