Megoldott

kidobott kanapé

Anonim Járókelő

kidobott kanapé

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 5

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legye...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték, köszi
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott szőnyeg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pap Károly utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ad hoc lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére