Megoldásra vár

KItört fák a Szilas-patak mellett

A Szilas-patak melletti kerékpárút melletti fák közül legalább hatot (én ennyivel találkoztam) kitörtek. Budapesti úttól a Cinkotai HÉv megálló felé eső szakasz.

Probléma helyszíne
G5FX+HX Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést. Sajnos már értesültünk róla. Ősszel tudjuk pótolni.
    Környezet- és Klímavédelmi Iroda
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Benedek Orsolya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszaradt Fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Iskola utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vajda Levente
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Georgina utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére