Válaszra vár

Él/nem él?

Nem vagyok nagy híve a fakivágásnak, de szerintem ennek a fának vége.
(Azt most hagyjuk, hogy miért így lett visszavágva....)
Kérem szépen a hozzáértőt, hogy ellenőrizze "van-e benne élet".
Lehetőség szerint pótolják. Lovas u 29. magasságában.
Köszönöm szépen.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Lovas út 30

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fekete Dorottya
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Padok útja (I. kerület, Várkerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Gallyazás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Krisztina (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alacsony faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére