Megoldásra vár

üres fahely

Anonim Járókelő

Két üres fahely található a Vígszínház előtt a Szent István körúton. Kérjük beültetésüket.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István krt. 14

Hozzászólások

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen a fa 2019-es őszi ültetési időszakban került pótlásra, majd ezt követően rövidesen a fiatal fa kiszáradt. Mivel
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    száradnak a növények a szökőkútnál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    1304-Margitsziget (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    száradó fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Soó Rezső sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére