Megoldott

Rendszám nélküli Suzuki

A jármű rendszám nélküli, törött szélvédővel és leeresztett gumikkal bír.
Kérem az ill. értesítését. Szállítók u. 3 magasságában a parkolóban.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szállító u. 3

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Járművet elszállították, probléma megoldva. Köszi.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Suzuki Békásmegyeren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Alexander
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Nyár utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére