Megoldott

Sövények veszélyeztetik a forgalomirányítást a Fehérvári út és Etele út teljes hosszában

Anonim Járókelő

Tisztelt bármely illetékes szerv! (FŐKERT, Budapest Közút, XI. ker. önkormányzat)
Jelen bejelentést lehet a Budapest Közút forgalomtechnikának küldeném, hiszen nekik is érdekük, valamint rendelet szabályozza, hogy a kihelyezett jelzőlámpák jól láthatók legyenek. Tehát lehet mégis a közútkezelő felelőssége, így a feladat kiszervezéséről is neki kell gondoskodnia. A teljes Etele úton és Fehérvári úton mindkét irányban teljes hosszon a gyalogosátkelők környékét és további jelzőlámpákat takarnak el a sövények! Kérem, hogy haladjanak végig az útvonalakon és ellenőrizzék ezeket a helyszíneket.

41/2003. (VI. 20.) GKM rendelet
a forgalomirányító jelzőlámpák követelményeiről, tervezési, telepítési és üzemeltetési előírásairól
17. Az üzemeltetés alapelvei
17.2. Az út kezelője köteles gondoskodni arról, hogy a kihelyezett forgalomirányító fényjelző készülékek a meghatározott program szerint működjenek, épek, tiszták, jól láthatóak legyenek.

Köszönettel és tisztelettel!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hengermalom út 12II

Hozzászólások

  • B. Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban, látható is az eredmény. Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a fenntartásában lé
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálvány fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére