Megoldatlan

Házra nőtt fa

Anonim Járókelő

A fa már a házra nő, némi gallyazásra szorul

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 78g

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Magántulajdon
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya az 103304. számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A Kerepesi út 78/g. (hrsz.: 31924/12), önkormányzati intézmény társasházban
    st...
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Folyik el a víz a parkban.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Róna park (XIV. kerület, Zugló)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Darázsfészek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Tamás
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Plakátmaradvány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére