Megoldásra vár

Csenge és Tekla utca sarkán kátyú

Anonim Járókelő

Jelzett helyen két egyre mélyülő kátyú rongálja az itt fordulni akaró kocsik kerekeit. Egy esetleges vészfékezés esetén a fékút veszélyesen megnő. Mielőbbi javítást igényel.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Tekla u. 2

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !

    Bejelentését továbbítottam a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek, hogy intézkedjenek a kátyú javításáról.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére