Megoldott

Parkolás határa

FRISSÍTÉS 2022.06.19.:

"Nem oldódott meg. Nagyon nem.
Egyébként a hozzászólónak igaza van, az oszlopról valóban eltűnt a tábla, ami korábban engedélyezte itt a parkolást.
A bejelentésemmel azt szerettem volna kérni, hogy ne legyen szükség bírságolásra. A felfestett vonallal mindenki jól járna, aki jóhiszeműen parkol most túl közel, ő is látja, hogy hol a határ, és a közterület-felügyeletnek sem kellene minden alkalommal idejönnie.
Egy évvel ezelőtti válasz alapján a Műszaki Osztály már többször felvette a listára: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/73028/nem-lehet-elferni-a-jardan"

---

Szeretnék érdeklődni, hogy mikor fogják felfesteni a parkolás határát jelző vonalat, ami felhívná a gépjárművezetők figyelmét arra, hogy a járdán is szeretnének közlekedni emberek, amihez minimum másfél métert kellene szabadon hagyni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 137

Hozzászólások

  • B-F. Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Mégis felfestették, köszönöm szépen!
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes válasza: "A jelzett helyszínre a korábbi válasz alapján nem festünk vonalat. A jelenlegi kijelölés és a KRESZ szabályok egyértelműek."
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A jelzett helyszínre a korábbi válasz alapján nem festünk vonalat. A jelenlegi kijelölés és a KRESZ szabályok egyértelműek.

    Korábban sem volt felfestés https://www.google.hu/maps/@...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés leírását "Szeretnék érdeklődni, hogy mikor fogják felfesteni a parkolás határát jelző vonalat, ami felhívná a gépjárművezetők figyelmét arra, hogy a járdán is szeretnének közlekedni emberek, amihez minimum másfél métert kellene szabadon hagyni."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.19.: "Nem oldódott meg. Nagyon nem. Egyébként a hozz...

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem oldódott meg. Nagyon nem.
    Egyébként a hozzászólónak igaza van, az oszlopról valóban eltűnt a tábla, ami korábban engedélyezte itt a parkolást.
    A bejelentésemmel azt szerettem volna kérni, hogy ne
    ...
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A KRESZ előírásai szerint a járdán amennyiben a tábla engedi a parkolást, abban az esetben lehet megállni és úgy, hogy a gyalogos forgalmat ne akadályozza a jármű. Egyébként
    ...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Válaszra vár, ez még csak sablon
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel sem tábla, sem felfestés nem engedélyezi, itt egyáltalán nem lehetne a járdán parkolni.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás, akadályoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Láng Endre utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére