Megoldott

Választási plakát

Már több mint egy hónapja le kellett volna szedni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 165

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Az adott helyen nem található a jelzett plakát.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Mi Hazánk

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elviselhetetlen bűz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Maláta köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére