Megoldott

Tönkrement, használaton kívüli autó elszállítása

Évek óta csufitja az utcát, környezetet és feleslegesen foglalja az egyébként is oly kevés parkolóhelyet a kerületben ez az igénytelen elhagyott, használatra alkalmatlan jármű!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Frankel Leó út 1

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A gépkocsi elszállításra került a járványügyi jogszabályok megszűnése és a türelmi idő lejárta után.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A jelzett autót már korábban bejelentették, ahol választ adtunk.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/100145/roncsauto

    Tisztelt Bejelentő! A gépjárművet a kollégáin ellenőrzés
    ...
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szekeres István
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Margit utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére