Megoldott

Teleszemetelt telefonfülke a Gyöngyösi sétányon

A Gyöngyösi sétányon (XIII. kerület) található Spar előtti telefonfülke tele van szeméttel, valószínűleg a helyi hajléktalanok "jóvoltából". A legjobb lenne a fülkét nemcsak kitakarítattni, hanem el is bontani, amennyiben nincs kihasználva (feltételezhetően nincs). Köszönöm előre is.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gyöngyösi stny. 2

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülkét kitakarítottuk.
    Szolgáltatási kötelezettség miatt egyenlőre nem áll módunkban a fülkét leszerelni.
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Sinkó Melinda bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok szemét

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szent István körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kaki fülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsordulo kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére