Válaszra vár

Elszakadt ágak

A Kassai utcában több kiszáradt faág veszélyezteti a parkoló autókat és a gyalogosokat.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Kassai u. 14

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Játszótér kerítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Csányi László utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Újpest - Lefejezett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Roland
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    József Attila utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Üres keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére