Megoldatlan

Mozdulatlanul álló autó

Hónapok óta foglalja az iskola mellett a parkolóhelyet és még szabálytalanul is.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Garat u. 4

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A közterület-felügyelet részéről intézkedést nem lehet alkalmazni a gépkocsival szemben.

    közter
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Simonics Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ködös utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétlopott kerékpárroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0517-Városháza Park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére