Megoldásra vár

Hatalmas gaz és szemét

A Visegrádi utca Süllő és Véső utca közti szakaszán a parkoló és járda közti zöld sávban méteres gaz áll és a közterületi kukákat sem ürítik.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Visegrádi u. 110-112

Hozzászólások

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintézők,

    A probléma a leírtakkal ellentétben továbbra sem oldódott meg.
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönöm bejelentését, a terület rendezésre került.

    tisztelettel

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Szociális és Köznevelési Osztály
    1139 Budapest, Béke tér
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szétrohadt törzsű fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Kárpát utca - Tisza utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére