Megoldásra vár

Kiszáradt fák a Remetehegyi úton

Jónéhány fa kiszáradt a Remetehegyi úton a panorámás szakaszon, kérjük pótlásukat.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Remetehegyi út 74

Hozzászólások

  • Tisztelt Bardócz Csaba úr!

    Köszönjük a fényképes bejelentést a kiszáradt fákról. Pótlásukról a 2022.
    évi öszi faültetési időszakban, intézkedünk.

    Tisztelettel:

    Sigmond Sándor Tibor

    főkertész, irod...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk a Főkertészi Irodánk felé ügyintézés céljából.

    Érdemi válaszadásig valamint intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Katalin
    ügyfélkapcsolati
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem lehet elférni a fa alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Locsolórendszer a járdát locsolja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére