Megoldatlan

Balesetveszélyes megsüllyedések a Remetehegyi úton

FRISSÍTÉS: 2022.06.20
A III. kerületi Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyeletének válasza:

,,A 00103102 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a Remetehegyi út érintett szakaszának jelentős mértékű süllyedése az út feletti részen zajlott ingatlan építésnek köszönhető. Az építkezés során tönkretették a korábban a vízelvezetés miatt kiépített szikkasztó aknákat, ellenőrző kutakat, ezáltal a vízelvezető rendszer használhatatlanná vált. Ennek következtében megindult az út leszakadása, süllyedése. Az üggyel kapcsolatban jelenleg hatósági eljárás van folyamatban, ennek állásával kapcsolatban az Önkormányzat Közterületi és Környezetvédelmi Csoportjánál tud érdeklődni."

-----

A Remetehegyi úton a Perényi lejtő és a Kiscelli köz közötti panorámás szakaszon elképesztő módon megsüllyedt az útburkolat, több cm eltérés van olykor, ami balesetveszélyes is lehet. Kérjük a szakszerű helyreállítást, és addig is a megfelelő, veszélyt jelző táblák telepítését.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Remetehegyi út 74

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00103102 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a Remetehegyi út érintett szakaszának jelentős mértékű süllyedése az út feletti részen zajlott ingatlan építésne
    ...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé ügyintézés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Kata
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járhatatlan balesetveszélyes út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kőpor köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú, hibás útjavítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Éden utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Repedezett, kátyús útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére