Megoldatlan

Hasznosítatlan terület

Anonim Járókelő

A területen a jelenleg parkolónak használt részt ki lehetne alakítani szervezett parkolónak, a fák szigorú megtartása mellett. A zöldterület többi részén pedig egy új parkolt lehetne kialakítani Békásmegyer és Csillaghegy találkozásánál. Nem csak jó közösségi találkozó hely lehetne, de egy kutyafuttató is lehelyezhető lenne a területen. Ez igénye is a helyben élőknek.

Békásmegyeren, a Hollós Korvin Lajos utcában egy részben fővárosi tulajdonú, elhagyatott zöld terület várja jobb sorsát. Jelenleg kis részben parkolónak használják a helyben lakók, spontán módon.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hollós Korvin Lajos u. 14

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ötletgazda!

    Mint arról emailben is értesítettünk, a hivatali szűrésen átment
    ötleteket a budapestiekből álló közösségi költségvetési tanács
    értékelte. A tanács az ötletet sajnos nem választo...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-64645/2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Várostervezési Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Pad - de minek?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Római part (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gaz és parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Dévér park (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére