Megoldott

Kidőlt kutyakuka

Anonim Járókelő

A Vasas előtt kidőlt a kutyaürülék gyűjtő edény. Kérem javítsák.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 14

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legye...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    megcsinálták
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Környezetvédelmi Osztály felé.
  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a jelzést! Az Önkormányzat Környezetvédelmi Osztálya intézkedik a helyreállításról.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fő utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kelemen László utcai híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére