Megoldott

törött, balesetveszélyes közműfedél

A II. ker. Kavics u. 8/G. szám előtti, az útpályán lévő fém közműfedél mindkét oldalán - kb a fémlemez feléig - elrepedt. Előbb-utóbb (inkább előbb) be fog szakadni egy autó alatt, ha nem kerül kicserélésre. Sürgős cseréjét kérem és javasolom.

üdvözlettel:
Solt Péter
(Kavics u-i lakos)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kavics u. 8

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Solt Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Magyar Telekom
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nyitott elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére