Megoldott

Feltört csatornafedlap

Tisztelt Magyar Telekom! A Sárbogárdi út 18. előtti MATÁV-szimbólumos csatornafedlapjuk aszfaltburkolata fel van törve. Kérem, javítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sárbogárdi út 18

Hozzászólások

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban, köszönjük!
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére