Válaszra vár

Telefon fülke

Anonim Járókelő

A fülke kívül-belül graffitis, lepusztult és rontja az utcaképet. Javasolt elbontani.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 45

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Magyar Telekom
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nyitott elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére