Megoldásra vár

Dől a villanyoszlop

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.06.13.
A BDK válasza:

"Tisztelt Járókelő!

Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található oszlop nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú."

---

A villanyoszlop veszélyesen megdőlt.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Hatvani u. 9

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "E.ON"-ra.

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés leírását "A villanyoszlop veszélyesen megdőlt."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.13. A BDK válasza: "Tisztelt Járókelő! Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található oszlop nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú." --- A villanyoszlop veszélyesen megdőlt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található oszlop nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Alsóteleki utca rossz közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Alsóteleki utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világít.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kende Kanuth utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére