Megoldott

Fehérló utca buszmegálló összefirkálva

Fehérló utca buszmegálló összefirkálva a Dorottya udvar felőli oldalon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérló utca

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatársaink elhárították a jelzett hibát!

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére