Megoldott

Kopott ülőke

Tisztelt Illetékes!
Kérem a kopott ülőke cseréjét.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Óbudai temető

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Pad kopott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Római tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Repedt üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Acsai Milán
    Illetékes: JCDecaux
    Széchenyi rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére