Megoldásra vár

szétesett padok

Az alábbi két pad a Stromfeld Aurél út 25. és 33. házak előtt találhatók. Sajnos a jelenlegi állapotban használhatatlanok. Ezen kívül érthetetlen, hogy miért az úttest felé állnak. Ezeket nem az autósok használnák. Kérem javítsák ki és fordítsák meg a képen látható padokat!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Stromfeld Aurél út 25

Hozzászólások

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési Irodára.

    Üdvözlettel:

    Szabó Krisztina
    Kommunikációs vezető

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Önkormányzat
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére