Megoldott

Sitt

Megint idepakolt valaki egy adag sittet (?) és papír dobozokat, kérjük szállítsák el.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Palóc u. 12

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    már elvitték, köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék Kresz Géza u. 47-49.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lom (ajtó) az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Jász utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére