Megoldott

Törött fedlapok

A Wesselényi utca 63. előtt van két botlásveszélyes, törött fedlap.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Wesselényi u. 63

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A javított fedlapok:
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt járda az akna mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Labanc út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére