Megoldott

Felesleges kapaszkodó

SIF 014: 4. ajtajánál egy felesleges kapaszkodó van. Hogy került az oda amikor még 2021-ben nem volt ott. Kérem távolítsák el! Köszönöm munkájukat előre is!
Vélhetően innen kerülhetett át :) https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/96472/kapaszkodo-felesleg

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Mártírok útja 63

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0022740-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00102827

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük az észrevételét, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában
    ...
  • A bizotnságos városért hozzászólt a bejelentéshez.

  • A bizotnságos városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor keresd: RCT 308-317
  • Malomsoki Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Én szeretek az ilyen kapaszkodókban kapaszkodni, kérem NE szüntessék meg!
    Viccen kívül: miért baj, ha több a kapaszkodó? Nem az lenne a cél, hogy biztonságosabban lehessen közlekedni? Szerintem soha...
  • A bizotnságos városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Bár az RCT 316 4 ajtajánál hiányzik, arra ki lehet pótolni
  • A bizotnságos városért hozzászólt a bejelentéshez.

    :)
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez aztán a bejelentés. Minek van ott kapaszkodó ha egyszer régebben nem volt. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • A bizotnságos városért hozzászólt a bejelentéshez.

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    "A BKV ismételten kéri, hogy a hasonló jellegű észrevételeket a járművezetőnek jelezzék."

    Úgy tűnik, nem sikerült megtanulni.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • A bizotnságos városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    BKK logó hiánya

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Pesterzsébet, Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Matricázás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem pontos FUTÁR kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B Simon
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vásárcsarnok (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére