Megoldott

Megtelt kutyaürülèktartók

Anonim Járókelő

Úgy tűnik nincs megfelelő kapacitása a kihelyezett gyűjtőedényeknek.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 167b

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Önkormányzat közel 170 db kutyaürülék gyűjtőt üzemeltet. A gyűjtőket minden szombaton ürítik. Általában egy-két gyűjtő esetében merült fel az a probléma, hogy oda nem illő dol
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fő utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kelemen László utcai híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére