Válaszra vár

Gyalogátkelőhely hiánya

FRISSÍTÉS 2022. 08. 08.

V. Kerület Újpest Önkormányzat válasza:

Levelében felvetett problémát megvizsgáltuk és tájékoztatni kívánjuk, hogy a Pozsonyi út érintett szakasza (Angyalföld kocsiszín megálló) Budapest Fővárosi Önkormányzata tulajdonában van. Ezért kérjük, hogy észrevételeit a Fővárosi Önkormányzatnak bejelenteni szíveskedjen.

----------------------

Angyalföld és Újpest határán az Angyalföld kocsiszín nevű buszmegállónál jó lenne egy zebrát kialakítani, hiszen a lakótelep a buszmegállótól innen közelíthető meg a legkönnyebben, az út másik oldalán pedig szintén van zebra.
A kép forrása a Google Street View.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Angyalföld kocsiszín

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 84249 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztele
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Angyalföld és Újpest határán az Angyalföld kocsiszín nevű buszmegállónál jó lenne egy zebrát kialakítani, hiszen a lakótelep a buszmegállótól innen közelíthető meg a legkönnyebben, az út másik oldalán pedig szintén van zebra. A kép forrása a Google Street View."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 08. 08. V. Kerület Újpest ...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Levelében felvetett problémát megvizsgáltuk és tájékoztatni kívánjuk, hogy a Pozsonyi út érintett szakasza (Angyalföld kocsiszín megálló) Budapest Fővárosi Önkormányzata tulajdoná
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Fábián Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    30 zona

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Sándor István utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére