Megoldott

Baross utcán kirakott bútor

Anonim Járókelő

A Baross utca 118 előtt valaki kirakott egy fotelt a fűre. Tudnának szólni az illetékeseknek, hogy szállítsák el?

Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u 118

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok,

    A fotelt elszállították, köszönöm szépen a segítséget!
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére