Megoldott

Németvölgyi út 78. fa takarja a közúti táblákat

A Németvölgyi út 78. fa takarja a közúti táblákat.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Németvölgyi út 78b

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését. Tudomásom szerint a probléma már nem aktuális, a Városfejlesztési Irodától azt a tájékoztatást kaptam, hogy a múlt héten megtörtént a szemét eltávolítása.
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Azt a tájékoztatást kaptam, hogy a probléma a BKV hatásköre, kérjük, forduljanak hozzájuk.

    Üdvözlettel:

    Szabó Krisztina
    Kommunikációs vezető

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvi
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére