Megerősítésre vár

Elromlott ivókút

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.06.06:
A Pilisi Parkerdő Zrt. válasza:

"Tisztelt Bejelentő!

A közkutat nem a Parkerdő üzemelteti, illetékesség hiányában intézkedni sajnos nem tudunk."

---

A Hármashatár-hegy tetején lévő kék ivókútból sajnos nem jön víz. Egy ideje már rosszalkodott a nyele de eddig ha kicsit játszott vele az ember,akkor sikerült vizet nyerni belőle, de most már sajnos egyáltalán nem lehet vizet vételezni belőle. A közelben nincs másik vízvételi lehetőség, ezért kérnénk a mihamarabbi orvoslását a problémának. Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hármashatárhegyi út 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Íme egy videó a "rendeltetésszerűen működő" kútról.A videó a mai napon készült,nekünk sikerült vizet venni belőle, de nem mindenki próbálkozik ennyit,mert van hogy percekig nem jön belőle víz,a talaj...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Segítenél nekünk? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Garami Marika
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 102779 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy munkatársaink a helyszíni kivizsgálás során meg
    ...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Működik.
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Pilisi Parkerdő Zrt."-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés leírását "A Hármashatár-hegy tetején lévő kék ivókútból sajnos nem jön víz. Egy ideje már rosszalkodott a nyele de eddig ha kicsit játszott vele az ember,akkor sikerült vizet nyerni belőle, de most már sajnos egyáltalán nem lehet vizet vételezni belőle. A közelben nincs másik vízvételi lehetőség, ezért kérnénk a mihamarabbi...

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közkutat nem a Parkerdő üzemelteti, illetékesség hiányában intézkedni sajnos nem tudunk.

    [cid:image001.png@01D879E2.7899BA20]Üdvözlettel:

    Mészáros Péter

    Pilisi Parkerdő Zrt.
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    lyuk (hiányzó fedél) az a úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Naphegy tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kék valami van itt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ányos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére