Megoldott

Elhagyott Reanault

Ez az autó hosszú ideje már csak áll és foglalja a parkoló autóktól a helyet. Van olyan kereke ami már leendegett, pókhálós és nem láttam még, hogy valaki is hozzányúlt volna.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Vágás u. 39-41

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem megoldott. De inkább nem is írok semmit, siralmas, ami sok kerületben megy... :(
  • Török Vazul lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A közterület-felügyeleti iroda a helyszíni cselekményeket elvégezte.
    Mivel a gépkocsi rendelkezik hatósági jelzéssel a közterület-felügyeletnek intézkedési kötelezettsége nincs.

    közter
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazdátlan autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Máté Róbert
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Állás utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére