Megoldott

Járhatatlan járda

Anonim Járókelő

XX. kerület Károly utca 34 előtt a járda járhatatlan és életveszélyes

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Károly u. 34

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönjük az Önkormányzatnak és Pál András bejelentőnek, elkészült a járda!
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Persze, a sajtónak is érdemes lenne szólni a hatásvadász kifejezések ügyében. Egyébként tényleg tekinthető életveszélyesnek, főleg az idősek számára. Egy bokatörés bőven benne van!
  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Az "életveszélyes" kifejezés túl gyakran kerül elő itt a jarokelo.hu -n. Értem, hogy a bejelentők igazán szeretnék, hogy látsszon az aktuális probléma fontossága.
    Jobb lenne betartani a fokozatokat, é...
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük ismételt megkeresését. A járdahiba bejelentés a korábbi megkeresése alapján már szerepel a felújítási várólistánkban, azonban a hibákat azok veszélyessége, elhelyezkedés...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Beszakad járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Tuba utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére